Partneři

Hlavní partner:

České lupkové závody, a.s.
(www.cluz.cz)

Projekt obnovy víceúčelového hřiště v Pecínově vzniká ve spolupráci s firmou ČLUZ, a.s., která sdružení poskytla pozemky a materiálovou pomoc při realizaci.

Naši další partneři:

Členové sdružení by rádi oslovili širokou veřejnosti a místní podnikatele jako potencionální dárce, kteří by sdružení pomohli financovat nebo fyzicky provést práce vedoucí k realizaci projektu hřiště, případně poskytnout mu materiální podporu.

Pokud máte zájem nám pomoci a rádi spojíte své jméno s prospěšnou akcí, staňte se také naším partnerem. Neváhejte nás prosím kontaktovat, rádi Vám poskytneme další informace.

Přátelé Pecínova o.s.
IČ: 26558033
Pecínov 63, 271 01 Nové Strašecí
č.ú.: 2700480104/2010
www.pecinov.cz
pratele.pecinova@seznam.cz

1 komentář u „Partneři

  1. Přeji všem hezké slunné odpoledne,

    prosím, pro všechny z Vás, kdo se chystáte zapojit do tvorby vlastních krojů (samostatně či s pomocí, kterou nabízím:-)) chci nahlásit, že u sebe mám na ukázku ušitou sukni dle popisu, který některým z nás popsala Babka z Brna při setkání na Růžku. Sukně je první komponent kroje, který si můžeme ušít, následně se pokusíme získat střih a snad i ušitou ukázku pro halenku. „Vestičku“ a případné možnosti jak šít mužské části kroje – to zatím vyčká, až budou někteří z nás mít originál kroj ušitý:-)
    Tedy chcete-li, přijďte se podívat (Vyskočilovi, č.p.42) nejlépe v podvečerních hodinách.

    Krásné pozdní babí léto za Vyskočilovi přeje Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *